FULL KNİGHT ONLİNE -- PRİVATE SERVERLAR -- METİN2
MERHABA FORUMA HOŞ GELDİNİZ.. FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ...
MERHABA FORUMA HOŞ GELDİNİZ.. FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USKO HİLELER-1299 PRİVATE SERVER TANITIMLARI HİLELERİ-METİN2 HİLELERİ..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

metin taşı arama

YazarMesaj
EBPE

EBPE

GÜÇ
GÜÇ:
metin taşı arama Imgleft0/0metin taşı arama Emptybarbleue  (0/0)

metin taşı arama Empty
MesajKonu: metin taşı arama   metin taşı arama EmptySalı Tem. 14, 2009 1:20 pm

Evet Baylar Bayanlar Bildiginiz Üzere PErşembe günü Gelen pacht De Metin2 taşlarindan Ruh Taşi Drop u Açildi 50-55-60-65-70-75-80-85 ve 90 lvl taşlarindan Ruh Taşi Cikiyor E sizinde Bildiginiz Gibi metin2.org Sitesinden Taş Dedektörü Ala biliyoruz anca Bu Lİmitli bir taş ve Para Demek
2 günde düşürdügüm ruh taşi sayisi 28 tanesini 20m den sattim Düşünün Artik. Kazandigim Parayi biriktirmeye devam ediyorum Ancak Alestada Para Bitti Sanirim Kimse Pazarlara Dokunmuyor...
Diğer Serverdeki Arkadaşlar için Scriptten Yaptigim Programi Sizlerle Paylaşiyorum
Programin Çalişma Mantigi : Taşlarin Belli DÜşüş Kordinatlari var bunlara Daha Önce Kurdugum Metin2 Serverinden Ulaşarak Scriptteki Programa yazdim Ve PRogram mause yardimi
ile Taşlara Sizi yönlendiriyor 3 denemeden birinde taş bulmaniz garantili...

Programi Çaliştirmak için : Önce Metin2 Yi açiyoruz Ve Sistem Seçeneklerindenn Uzak MEsafeyi Seçiyoruz Daha Sonra Dedektör_Vr.197 yi calıstırıyoruz. Karısımıza Cıkarn Ekranda Nerde tas arıyacak isek o haritayi secıyoruz. mesela çölde iseniz çölü secınız. Ve oyuna geri dönün.
Oyunda iken Mausenın SOL tusuna basılı tutun sizi otomatik olarak metin tasının oldugu yere goturucek.

(NOT : ÖNÜMÜZE ENGEL CİKTİGİNDA W a s d tuslarını Kullanip engelden kurtulula bılırsınız. Programi kapatip Tekrar Açmaniz gerek mausenın SOL Tusuna basmanız yeterli. )

NOT : PROGRAM TAMAMİ İLE TEMİZDİR TARAMA YAPAILIRSINIZ..

DOWNLOAD:
Web Hosting - Dedicated Server

doğruluğu meçhul başka bir siteden gördüm olursa çok iyi olur

metin taşı arama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» metin 2 tr MultihackSelector 4.3 - MHS 4.3
» Metin 2 Boss(patron)
» metin 2 oyuncuların üzgün halleri :D
» metin taşlarının çıktığı yerler
» metin taşları daha derin bilgi