FULL KNİGHT ONLİNE -- PRİVATE SERVERLAR -- METİN2
MERHABA FORUMA HOŞ GELDİNİZ.. FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ...

USKO HİLELER-1299 PRİVATE SERVER TANITIMLARI HİLELERİ-METİN2 HİLELERİ..

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

hilesiz para kazanma yolları

YazarMesaj
EBPE

GÜÇ
GÜÇ:
0/0  (0/0)

MesajKonu: hilesiz para kazanma yolları   Salı Tem. 14, 2009 12:28 am

1)BU YÖNTEMLE EN AZ 10 M YAPACAKSINIZ(SADECE ÖZEL GÜNLERDE)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi özel günlerde(23 Nisan 29 Ekim)çıkan olay yardımcısı adlı bir satıcı var. Bu satıcıdan 25 k ya gül çikolata lolipop alırsınız ve içinden pot bar veya kutsama çıkar. Ancak doğrucu konuşalım 20 de 1 gibi bir oranla kutsama çıkıyor. Daha çok kar elde etmek için size anlatacağım yöntemi uygulayın yeter. Öncelikle olay yardımcısının sattığı bütün itemleri alıyoruz. Sonra yardımcının hemen dibinde Pazar kuruyoruz. Pazara olay yardımcısının sattığı tüm itemleri aynı sırayla koyuyoruz. Ancak fiyatları 25 k yerine 250 k yapıyoruz. Tabii ki biri aldığında kimse yemeyeceği için alınan itemi tekrar koyarak Pazar kuruyoruz. Yaklaşık 1 günde 10 m yaparsınız.

2)BU YÖNTEM SİZE 1 M KAZANDIRIR(+30 İÇİN GEÇERLİ)

Evet, arkadaşlar herkesin bildiği bazı balık tutma yöntemleri vardır bu yüzden size anlatmayacağım. İş balık tuttuktan sonra başlıyor. Şimdi diyelim ki 10 tane sudak 5 tane ringa balığı tuttuk. Asla ama asla ringa balıklarını satmayım çünkü kimse bilmez ama istiridye en çok ringadan çıkar(test edildi)bu yüzden satmayın.Ancak sudakları tanesi 30 k dan satın 50 k dan satarsanız kimse almaz. Emin olun daha çok kar sağlarsınız.

3)BU YÖNTEM SİZE HAFTADA 1 M GİBİ Bİ PAZARA KAZANDIRIR(+30 İÇİN GEÇERLİ)

Evet arkadaşlar şimdi size nasıl daha çok damar bulunur onu anlatıcam. Öncelikle söylemek isterim ki çoğu kişi nerden kazma alacağını bilmiyor ve başkalarından 100 k ya alarak kandırılıyorlar. Arkadaşlar kazma 2, köydeki dekobe adlı karakterden alınır. Evet şimdi gelelim konumuza. Bir damarın en çok bulunduğu yer adını yanlış bilmiyorsam doyum paper olması gerek gidin oraya her yürüdüğünüzde bir damar çıkar. Kesin onları satın pazarda alın paralarınızı.

4)İŞTE BENİM BİLE NASIL BULDUĞUMU BİLMEDİĞİM Bİ YÖNTEM(3 HESAP OLMASI GEREK)

Evet arkadaşlar bu yöntem metin 2 de 2 senesini geçirmiş bir insandan çıktı (yani ben).Hemen konuya giriyorum. Oyuna girerken 3 hesabı birden açın. Diyelim ki biri zen fasulyesi 100 k diye bağırdı. Ama başına gelecekleri bilmeden bağırdı. Hemen ona pm atın ve deyin ki zen fasulyesini 50 k dan alırım çok lazım 100 k ya satılır mı hiç kimse almaz du et 50 k veriyorum çünkü çok lazım. Tabii ki adam size hadi git işine diyecek. Hemen diğer çara girin ve aynı adama diyin ki o zeni 35 k ya alam deyin. Bundan da olumsuz cevap alacaksınız. Hemen 3 üncü çara girin ve bu seferde aynı adama o zeni 40 k ya alam. Bundan da olumsuz cevap alacaksınız. Sonra asıl çara girin ve diyin ki bak son kararın mı bir daha bulamazsın beni. Kafası 1500 olan adam biraz nazdan sonra ikna olacaktır.
Kullanıcı profilini gör

hilesiz para kazanma yolları
1 sayfadaki 1 sayfası