FULL KNİGHT ONLİNE -- PRİVATE SERVERLAR -- METİN2
MERHABA FORUMA HOŞ GELDİNİZ.. FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ...
MERHABA FORUMA HOŞ GELDİNİZ.. FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USKO HİLELER-1299 PRİVATE SERVER TANITIMLARI HİLELERİ-METİN2 HİLELERİ..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

rapidshare dosya indirme

YazarMesaj
EBPE

EBPE

GÜÇ
GÜÇ:
rapidshare dosya indirme Imgleft0/0rapidshare dosya indirme Emptybarbleue  (0/0)

rapidshare dosya indirme Empty
MesajKonu: rapidshare dosya indirme   rapidshare dosya indirme EmptyPtsi Tem. 27, 2009 11:55 am

arkadaşlar rapidshare dosya indirmek oldukça kolaydır ama bilmeyenler olabilir iki farklı şekilde dosya indirebilirsiniz biri free yani özgür bir şekilde indirmektedir ikincisi ise premium dur o çok kolaydır ve daha ayrıcalıklıdır ücretlidir ben ücretli olanı kullanıyorum yanlışım varsa özür dilerim ama 25GB tı 10TL dir
EBPE

EBPE

GÜÇ
GÜÇ:
rapidshare dosya indirme Imgleft0/0rapidshare dosya indirme Emptybarbleue  (0/0)

rapidshare dosya indirme Empty
MesajKonu: Geri: rapidshare dosya indirme   rapidshare dosya indirme EmptyPtsi Tem. 27, 2009 11:56 am

şu söylemeği unuttum eğer free kullanıcaksanız bir müddet bekledikten sonra başka bir dosya indirebiliyorsunuz sanıyorum 45dk beklemeniz gerekeçektir bu süreyi beklememek için modemin fişini çekebilirsiniz

rapidshare dosya indirme
1 sayfadaki 1 sayfası